Telefon: 52 3818280 E-mail: sklep@elilu.pl

Zwrot

Jeśli nie jesteś zadowolona z zakupu i chcesz dokonać zwrotu, nie ma problemu!

regulamin sklepu internetowego

MASZ NA TO AŻ 14 DNI OD DNIA OTRZYMANIA PRZESYŁKI.

Adres do zwrotu:

elilu Ewa Korus, LASKOWICKA 3, 86-100 Świecie

Klient ma prawo zwrócić towar zakupiony w sklepie elilu.pl do 14 dni od otrzymania przesyłki na zasadach opisanych w ustawie z 2 III 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. nr 22, poz. 271 z późn. zm.)

Prosimy zapakować buty w oryginalny kartonik wraz z paragonem i FORMULARZEM ZWROTU dołączonym do przesyłki. Sposób opakowania i przewozu zwracanych towarów powinien odpowiadać właściwościom rzeczy. Produkty powinny być odpowiednio zapakowane oraz zabezpieczone (pudełko proszę zapakować w papier lub folię, a dopiero następnie skleić taśmą).

Paczkę proszę odesłać jako przesyłkę poleconą za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. Adres do zwrotu: elilu , UL. Laskowicka 3, 86-100 ŚWIECIE.

Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem lub usługą “e-przesyłka”.

Procedura zwrotu dotyczy tylko towaru, który nie nosi widocznych śladów eksploatacji wykraczających poza zwykły zarząd (możliwości zapoznania się z przedmiotem).

Zwrotu pieniędzy dokonujemy niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki, maksymalnie w ciągu 10 dni.

Koszt odesłania towaru ponosi Kupujący.

W razie ewentualnych niejasności lub pytań PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY 52-3818280 (pn-pt, 8.00-16.00) BĄDŹ POPRZEZ E-MAIL: SKLEP@ELILU.PL chętnie odpowiemy :)

x

Strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedź się więcej