Telefon: 52 3818280 E-mail: sklep@elilu.pl

Reklamacja

Reklamacje będą rozpatrywane na zasadach i w trybie określonych ustawą z dnia 27 lipca 2002r. o szczególnych warunkach sprzedaży Konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141 poz. 1176).

regulamin sklepu internetowego

Do reklamacji przyjmujemy obuwie oczyszczone, z dokumenetem potwierdzającym zakup produktu (paragon, faktura itp.) oraz wypełnionym FORMULARZEM REKLAMACYJNYM (formularz można wypełnic online lub dołączyc do przesyłki napisany ręcznie lub wydrukowany)
.
PROSIMY WŁOŻYĆ DO KARTONIKA ZE ZWRACANYMI BUTAMI KARTKĘ ZE SWOIMI DANYMI ORAZ INFORMACJĄ, ŻE JEST TO REKLAMACJA.

Reklamacje proszę odsyłać na adres:

elilu, LASKOWICKA 3, 86-100 Świecie

Produkty powinno być odpowiednio zapakowane oraz zabezpieczone (pudełko proszę zapakować w papier lub folię, a dopiero następnie okleić taśmą).

Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem lub usługą “e-przesyłka”. Przesyłka powinna być wysłana jako paczka za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Reklamacji podlegają tylko i wyłącznie fizyczne wady ukryte powstałe z winy producenta w obuwiu niezużytym. Gdy wady ukryte są naprawione Klient nie może żądać zwrotu gotówki.

W przypadku zasadnej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe (np. z powodu braku danego modelu), sklep elilu.pl zwróci wszelkie poniesione przez Klienta koszty transakcji lub zaoferuje mu inne, dostępne towary do wyboru.

Zwroty kosztów transakcji realizujemy za pośrednictwem przelewu bankowego.

Czas rozpatrzenia reklamacji to 14 dni od momentu odebrania przez nas przesyłki.

Reklamacje wynikające z różnicy w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi, które są skutkiem różnych ustawień parametrów monitora Klienta, w szczególności różnicy w barwach i odcieniach, nie stanowią podstawy do reklamacji.

Informujemy, że Konsument ma możliwość wystąpienia z wnioskiem o wszczęcie postępowania w sprawie pozasądowego rozwiązywania sporów konsumenckich. Oświadczamy, że sprzedawca: elilu Ewa Korus nie wyraża zgody na udział w postępowaniu w sprawie pozasądowego rozwiązywania sporów konsumenckich.

x

Strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedź się więcej